شرکت نیرو تهویه الوند

صفحه اصلی / درباره ی ما

درباره ما


مروری بر تاریخچه ی تاسیس شرکت نیرو تهویه الوند :
شرکت نیرو تهویه الوند در سال 1387 با هدف طراحی، مهندسی و تولید انواع سیستم های گرمایشی و هیتر مرغداری و گلخانه شامل انواع جت هیتر و کوره هوای گرم و فن مرغداری فعالیت خود را درشهر صنعتی البرز قزوین آغاز نمود .
شرکت نیرو تهویه الوند در ابتدای فعالیت خود نوع خاصی از محصولات گرمایشی با نام تجاری جت هیتر طراحی و تولید نمود که مشابه تولید شركت BIEMMEDUE ایتالیا (دارنده مدال طلا در زمینه ساخت هیتر در اروپا) که طراحی مخصوص جهت استفاده در مرغداری ها و گلخانه ها و فضاهای عمومی و سالن های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت نیرو تهویه الوند در زمینه تولید هیتر مرغداری و هیتر گلخانه فعالیت می کند و در سال های پس از تاسیس خود با تلاش های شبانه روزی کارکنان خود و همچنین با گسترش دامنه فعالیت های خود توانست بعنوان یکی از تولید کنندگان بزرگ تجهیزات و محصولات گرمایشی صنعتی مرغداری و گلخانه مطرح گردد و تا به امروز تعداد قابل توجهی از این دستگاههای های گرمایشی به نام تجاری جت هیتر تولید گردیده و در بخش های مختلف صنایع از جمله صنعت مرغداری در حال استفاده می باشد. نسل جدید سیستم های گرمایشی شرکت نیرو تهویه الوند با نام تجاری جت هیتر انقلاب جدیدی در عرصه صنعت گرمایش ایجاد کرده است ، مهمترین مزیت این سیستم کاهش مصرف سوخت و برق می باشد.

استراتژی و تعالی شرکت نیرو تهویه الوند:
این شرکت همراه نوآوری، خلاقیت و بهره گیری از آخرین فن آوری در ساخت محصولات خود را در دستور کار خویش قرار داده است بشکلی که هم اکنون بیش از ده مدل مختلف از جت هیتر از جمله جت هیتر تک موتوره شامل( گازوئیل سوز و گازی و دوگانه سوز) دودکشدار شامل (گازوئیل سوز و گازی و دوگانه سوز) و دو موتوره شامل :( گازوئیل سوز و گازی و دوگانه سوز) و سری G-50 را روی خط تولید محصولات خود قرار داده است.
واحد خدمات پس از فروش:
شرکت نیرو تهویه الوند نیز توانسته است به عنوان یکی از فعال ترین بخش های این شرکت با آموزش و شناسایی افراد توانمند در زمینه سیستم های گرمایشی و همچنین خلاقیت پرسنل مجرب خود توانسته خدمات بسیار مطلوب و شایسته ای را در جهت ارائه محصولات تولیدی خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهد که رضایت و آسایش خاطر مشتریان را در پی داشته است.