تجهیزات سرمایشی و گرمایشی گلخانه

هیتر گلخانه، سیستم های گرمایش و سرمایش گلخانه

گلخانه و گلخانه های صنعتی

گلخانه و گلخانه های صنعتی گلخانه (به انگلیسی greenhouse ) سازه ایست شامل دیوار و سقفی که عموما از مواد شفاف مانند شیشه برای ساخت آنها استفاده می شود. همانطور که از اسمش پیداست جایی برای نگه داری گل و گیاه است و گیاهانی که نیاز به شرایط آب و هوایی تنظیم شده دارند در آن پرورش یافته و نگهداری می شوند. برای سرمایش و گرمایش مورد نظر معمولا از جت هیتر استفاده می شود
سازه های گلخانه ای معمولا از نظر ابعاد متنوع هستند و از سایزهای کوچک خانه ای تا گلخانه های بزرگ صنعتی وجود دارند. ایده ساخت و پرورش گیاه در آن به زمان رم بر میگردد پادشاه رم یک نوع رژیم گیاهی خاص را هر روزه مصرف می کردند از این رو برای اینکه در تمام طول سال این گیاه در اختیار باشد گلخانه های مجهزی برای آن داشتند که دارای سیستم بخاری گلخانه ای بود.

تجهیزات سرمایش و گرمایش گلخانه

تجهیزات گرمایش و هیتر گلخانه گیاهانی که در محیط گلخانه ای رشد می کنند برای رشد و نمو نیازمند دمای مناسب هستند از این رو سیستم های سرمایش و گرمایش بسیار حائز اهمیت هستند. انتخاب یک هیتر گلخانه مناسب که هم دمای مورد نظر گیاهان را فراهم آورد و هم دمای پایدار با میزان رطوبت مناسب را ایجاد کند امری ضروری است. همچنین تهویه مناسب نیز امری موثر برای رشد بهتر گیاهان است.
نور، دما و رطوبت بایستی بسته به نوع گیاهان کنترل شود محصولات گلخانه ای معمولا به دمایی بین ۲۰ تا ۳۰ درجه سانتی گراد نیاز دارند که یک هیتر مناسب کم مصرف گلخانه ای می تواند این نیاز را برطرف کند. برخی از محصولاتی که برای گلخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد تا این مهم را به نحو احسن انجام دهد عبارت است: هواکش های صنعتی ، پدهای سلولزی ، جت هیتر دودکشدار ، فن سیرکوله و...

چرا نیرو تهویه الوند را برای خرید تجهیزات انتخاب کنیم؟

خانه سبز و نیرو تهویه الوند شرکت نیرو تهویه الوند با بیش ازیک دهه تجربه در صنعت محصولات گرمایشی مانند انواع جت هیتر گلخانه همانند جت هیتر کم مصرف دودکشدار، جت هیتر تک موتور، جت هیتر دو موتوره، انواع بخاری گلخانه و ... و همچنین محصولات سرمایشی مخصوص گلخانه مانند هواکش و پد سلولزی همیشه همگام تکنولوژی های جدید صنعت گلخانه بوده و گلخانه های بسیاری در سطح کشور توسط محصولات نیرو تهویه الوند که با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می شوند تجهیز شده اند.
دفتر مرکزی مجموعه نیرو تهویه الوند هم اکنون در شهرک صنعتی البرز در استان قزوین واقع است و یکی از معدود مجموعه های کشور است که در زمینه تجهیزات صنعت گلخانه به صورت تخصصی به فعالیت می پردازد.

محصولات و خدمات نیرو تهویه الوند برای گلخانه ها

پد سلولزی فنلاندی

پدهای سلولزی فنلاندی

پدهای سلولزی فنلاندی که محصول شرکت نیرو تهویه الوند هستند برای سرمایش گلخانه های مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات با کیفیت برای سرمایش تبخیری گلخانه ها کاربرد دارند.

پد سلولزی فنلاندی

عمر مفید این پدها برای گلخانه حدود ۷ سال است و دارای ۷ سال گارانتی است. برای تامین رطوبت و کاهش دما بسیار مناسب است

هواکش صنعتی

هواکش های صنعتی

هواکش های مدرن و صنعتی تولید شرکت نیرو تهویه الوند برای تهویه هوای گلخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول علاوه بر گلخانه ها در سالن های صنعتی هم عملکرد خوب و مناسبی دارد

هواکش صنعتی

هواکش های صنعتی گلخانه تولید نیرو تهویه الوند دارای پروانه استنلس استیل و دمپر اتوماتیک می باشد و ۲۴ ماه گارانتی دارد.

جت هیتر گلخانه

جت هیتر گلخانه

جت هیتر های دو موتوره دودکش دار مخصوص گلخانه های محصولی برای گرمایش گلخانه هاست که با استانداردهای بالا و قیمت مناسب برای نگه داری دما برای گیاهان در زمستان مورد استفاده قرار می گیرد.

جت هیتر

دارای دو سال گارنتی پس از فروش، ۷۰ درصد کاهش مصرف برق و تا ۸۵ درصد راندمان بیشتر با استفاده از بخاری گلخانه

هواکش

هواکش های گلخانه

هواکش های مدرن دمپر اتوماتیک مخصوص گلخانه ها برای تنظیم دمای مناسب گلخانه ها بر اساس دمای مورد نیاز برای رشد گیاه و گل محصول دیگری از شرکت نیرو تهویه الوند

هواکش

این محصول داری ۲۴ ماه گارانتی است و دارای دمپر اتوماتیک است، دمپر یک شیر است که در هواکش گلخانه وظیفه تنظیم هوا را به عهده دارد.

شرکت نیرو تهویه الوند

شرکت نیرو تهویه الوند در سال ۱۳۸۷ تاسیس شد و از ابتدا تمرکز این شرکت بر روی تولید محصولات با کیفیت و قابل رقابت در عین حال با قیمت مناسب برای گلخانه ها و مرغداری ها و همچنین مجموعه های صنعتی بوده است. پس از یک دهه تجربه در این زمینه این شرکت با برند خانه سبز تبدیل به یکی از بزرگترین مجموعه های تولیدی محصولات برای گلخانه های صنعتی شده است. از مجموعه محصولات این شرکت می توان به محصولات گرمایشی مانند جت هیتر تک موتوره، جت هیتر دو موتوره، جت هیتر گلخانه دودکش دار، انواع بخاری های مخصوص گلخانه و .... اشاره کرد این شرکت که هم اکنون در شهرک صنعتی البرز واقع در استان قزوین فعالیت می کند هم اکنون با گسترش تکنولوژی های مورد استفاده توانسته به عنوان یکی از تولید کنندگان بزرگ تجهیزات و محصولات گرمایشی و سرمایشی گلخانه ها مطرح گردد.

آخرین مقالات سایت در صنعت گلخانه